Beker van Belgie

30-07-2017
16:00 Tournai ? - ? Rumbeke
16:00 Eendracht Wervik ? - ? Eernegem
16:00 Vlamertinge ? - ? RC Lauwe
16:00 Brielen ? - ? Toekomst Menen
16:00 Belœil ? - ? Wielsbeke
16:00 Estaimbourg ? - ? Voorwaarts Zwevezele
16:00 Lauwe ? - ? Havinnes
16:00 Poperinge ? - ? Sassport Boezinge
16:00 Taintignies ? - ? Racing Waregem
16:00 Oostnieuwkerke ? - ? Kortemark
16:00 Harchies-Bernissart ? - ? Oostduinkerke
16:00 Péruwelz ? - ? Westrozebeke
16:00 Drongen ? - ? Avanti
16:00 Jong Lede ? - ? Maldegem
16:00 Bambrugge ? - ? RFC Wetteren
16:00 Westkapelle ? - ? Dikkelvenne
16:00 Ardennen ? - ? Merelbeke
16:00 Wingene ? - ? Berlare
16:00 Oostkamp ? - ? Eendracht Aalter
16:00 Elene-Grotenberge ? - ? Lochristi
16:00 De Jeugd Lovendegem ? - ? Zelzate
16:00 Sint-Gillis Waas ? - ? Sint-Kruis-Winkel
16:00 Varsenare ? - ? Blankenberge
16:00 VC Herentals ? - ? Meerle
16:00 Groen Rood Katelijne ? - ? Nijlen
16:00 Ternesse ? - ? Eendracht Buggenhout
16:00 Bonheiden ? - ? RC Lebbeke
16:00 Gierle ? - ? Houtvenne
16:00 Putte ? - ? Svelta Melsele
16:00 Mariekerke ? - ? Eendracht Zele
16:00 Kruibeke ? - ? Lille
16:00 Reet ? - ? Robur
16:00 Berlaar-Heikant ? - ? Walem
16:00 Sint-Job ? - ? Oppuurs
16:00 Vorselaar ? - ? Racing Mechelen
16:00 Mariaburg ? - ? Hamme-Zogge
16:00 Ekeren ? - ? Brasschaat
16:00 SC Aarschot ? - ? Wolvertem Merchtem
16:00 Ninove ? - ? Jette
16:00 Grimbergen ? - ? Nederhasselt
16:00 Racing Butsel ? - ? Racing Jet Wavre
16:00 Herent ? - ? Diegem Sport
16:00 Union Lasne-Ohain ? - ? Hoeilaart
16:00 Waterloo ? - ? KDN United
16:00 Sterrebeek ? - ? Strombeek
16:00 Tollembeek ? - ? Kampenhout
16:00 Appelterre-Eichem ? - ? Eppegem
16:00 Huizingen ? - ? Léopold
16:00 Woluwe-Zaventem ? - ? Eendracht Mazenzele
16:00 Stade Bierbeek ? - ? Ganshoren
16:00 Voorde ? - ? Sporting Bruxelles
16:00 Braine ? - ? Wemmel
16:00 Liedekerke ? - ? Ternat
16:00 Esperanza Pelt ? - ? Achel
16:00 Sint-Dymphna ? - ? Eendracht Termien
16:00 Standard Elen ? - ? Leopoldsburg
16:00 Melo Zonhoven ? - ? Bilzerse Waltwilder
16:00 Diest ? - ? Alken
16:00 Helson Helchteren ? - ? Wellen
16:00 Zepperen-Brustem ? - ? Heur Tongeren
16:00 Zutendaal ? - ? HIH Hoepertingen
16:00 Flandria Paal ? - ? KMR Biesen
16:00 Balen ? - ? Sporting Wijchmaal
16:00 Wezel ? - ? Herk
16:00 Huvo Jeuk ? - ? Retie
16:00 Racing Peer ? - ? Tervant
16:00 Sporting Budingen ? - ? Grimbie
16:00 Vlijtingen ? - ? Beringen
16:00 Ster-Francorchamps ? - ? Stockay-Warfusée
16:00 Huy ? - ? Etoile Vervietoise
16:00 Bütgenbach ? - ? Tilleur
16:00 Namur ? - ? Pontisse Cité
16:00 Richelle United ? - ? Dalhem
16:00 Banneux ? - ? Verlaine
16:00 Herstal ? - ? Fernelmont-Hemptinne
16:00 Loyers II ? - ? Aywaille
16:00 Weywertz ? - ? Cointe-Liège
16:00 Ougrée ? - ? URSL Visé
16:00 Jamboise ? - ? Andennais
16:00 Union La Calamine II ? - ? UCE Liège
16:00 Stade Disonais ? - ? Verviers
16:00 Queue-du-Bois ? - ? Assesse
16:00 Malmundaria ? - ? Amay
16:00 Tilffois ? - ? Loyers
16:00 Onhaye ? - ? Habay-la-Vieille
16:00 Givry ? - ? Longlier II
16:00 Mormont ? - ? Melreux
16:00 Poupehan ? - ? Habay-la-Neuve
16:00 Messancy ? - ? Bertrix
16:00 Gedinnois ? - ? Longlier
16:00 La Roche ? - ? Lierneux
16:00 Lorraine Arlon ? - ? Bertrix II
16:00 Champlon ? - ? Marloie Sport
16:00 Nassogne ? - ? Rochefort
16:00 Wellin ? - ? Gouvy
16:00 Flavion Sport ? - ? Libramont
16:00 Florenville ? - ? ES de la Molignée
16:00 Pâturages ? - ? Albert Quévy-Mons
16:00 Villers-La-Ville ? - ? Stade Brainois
16:00 Mont-Saint-Guibert ? - ? Entité Manageoise
16:00 Spy ? - ? Pesche
16:00 Couvin-Mariembourg ? - ? Nismes
16:00 Binche ? - ? PAC Buzet
16:00 Malonne ? - ? Aische
16:00 RAS Monceau ? - ? Charleroi-Couillet-Fl.
16:00 Rhisnes ? - ? Solre-sur-Sambre
16:00 Francs Borains ? - ? Standard Flawinne
16:00 Montignies II ? - ? Jeunesse Tamines
16:00 Anderlues ? - ? SG-Tertre-Hautrage
16:00 Chastre ? - ? RLC Givry
16:00 Rapid Symphorinois ? - ? Le Roeulx
16:00 Flénu ? - ? Grand-Leez
Statystyki zawodników
najlepsi strzelcy najlepsi asystenci klasyfikacja kanadyjska dyscyplina
# zawodnik drużyna bramki (karne)