Bwin bonus, informacje, opinie

Bwin.com
ocena:
Kwota bonusu: 200PLN
Strona po polskuTak
Wsparcie po polskuTak
WalutyPLN, EUR
Metody płatnościSkrill, Neteller, przelew bankowy, Paysafe, Przelewy24
WypłacalnosćWysoka
Bonus na start200PLN
Inne atrakcjeFreebet Mania

Bwin to jeden z najbardziej znanych bukmacherów działających na rynku europejskim od 1997 roku, który dał się poznać kibicom przede wszystkim dzięki sponsorowaniu kilku największych piłkarskich klubów na Starym Kontynencie. Logo bukmachera jeszcze kilka lat temu pojawiało się na koszulkach takich zespołów jak choćby Real Madryt czy AC Milan, Bwin sponsorował również Manchester United, Bayern Monachium, Juventus, Anderlecht, a nawet Legię Warszawa i ligę portugalską. Od 2000 roku Bwin jest notowany na wiedeńskiej giełdzie papierów wartościowych, a sam bukmacher posiada wysoką ocenę Sportsbooking Review. Po okresie przerwy Bwin wrócił na polski rynek od razu proponując wysoki bonus dla nowo zarejestrowanych graczy.

Promocje w Bwin

Gracze, którzy zarejestrują się u Bukmachera mogą liczyć na bonus od pierwszej wpłaty - 100% do 200 PLN. Aby skorzystać z oferty należy zarejestrować konto na stronie Bwin, a następnie dokonać pierwszego depozytu na swoje konto w ciągu 24 godzin od jego rejestracji. Tuż po dokonaniu depozytu gracz otrzymuje 100% jego kwoty do 200 PLN, w przypadku wpłaty 200 PLN gracz otrzymuje zatem 400 PLN na grę. Pod uwagę brane są tylko depozyty złożone za pomocą przelewu bankowego, kart MasterCard, Visa, Maestro, Visa Postepay, Visa Qiwi i przez Przelewy24. Z Regulaminu:

- kwota bonusu musi zostać obrócona 10 razy w całości po kursie 1,70 lub wyższym zanim kwota bonusu lub jakiekolwiek wygrane uzyskane za jego pomocą będą mogły zostać wypłacone.

- wszelkie niewykorzystane bonusy po 30 dniach od ich wpłacenia zostaną usunięte z kont klientów.

Oprócz bonusa dla nowych graczy Bwin oferuje również możliwość udziału we Freebet Manii. Wnosząc codziennie zakłady wielokrotne złożone z przynajmniej dwóch zdarzeń po kursie wyższym niż 1.5 można liczyć na otrzymanie darmowego zakładu, nawet do 250 PLN w przypadku postawienia 2500 PLN w ciągu jednego dnia.

Oferta i kursy w Bwin


Oprócz bardzo ładnej strony internetowej, jednej z najbardziej estetycznie wykonanych biorąc pod uwagę wszystkie firmy działające na europejskim rynku, Bwin może się pochwalić jedną z najbogatszych ofert zakładów jeśli chodzi o bukmacherów internetowych. Znajdują się w niej nie tylko najważniejsze sporty takie jak piłka nożna, koszykówka czy tenis, ale też mniej znane dyscypliny, a ilość dodatkowych opcji zakładów na piłkę nożna jest porównywalna z najlepszymi pod tym względem firmami. W ofercie tenisowej nie brakuje rozgrywek challengerowych, a także ITF, a graczy powinna zainteresować też szeroka oferta na niezwykle popularną w Polsce siatkówkę. Bwin z pewnością nie jest liderem jeśli chodzi o wysokość kursów, ale marża bukmacherska mieści się w średniej od 3% do 5.5%. Dokonując ostatecznej oceny Bwin należy pamiętać, że jest to jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Europie, na stronie którego dokonuje się dziennie milionów zakładów, a firma z roku na rok pracuje nad coraz wyższą oceną swoich produktów.

Zarejestruj się i odbierz bonus