Oddsring bonus, informacje, opinie

Oddsring.com
ocena:
Kwota bonusu: 600PLN
Strona po polskuTak
Wsparcie po polskuTak
WalutyPLN, USD, EUR, GBP
Metody płatnościPrzelew bankowy, Przelewy 24, Skrill, Neteller, Paysafecard, Ukash, Click2Pay
WypłacalnosćWysoka
Bonus na start600PLN
Inne atrakcjeProgram lojalnościowy

Zarejestrowany na Malcie bukmacher Oddsring jest firmą stosunkowo świeżą na rynku bukmacherskim. Analizując jednak ich ofertę, a także ofertę bonusową i zestawiając ją z innymi popularnymi na europejskim rynku firmami możemy dojść do wniosku, że jest ona dość oryginalna. Oddsring z jednej strony próbuje przyciągnąć nowych graczy pokaźnym bonusem 200% do 600 złotych, który w tej chwili jest bodaj najwyższym z jakim zetkniemy się na tego typu stronach, a z drugiej strony kursy na najważniejsze zdarzenia są konkurencyjne względem innych bukmacherów. Na stronie Oddsring dostępne są także limity na każde zdarzenie możliwe do obstawienia dzięki czemu powstaje wrażenie grania z użytkownikiem w otwarte karty.

System bonusowy w Oddsring


Oferta bonusowa wygląda rzeczywiście znakomicie, ale trzeba zapoznać się z Regulaminem, bo system działa zupełnie inaczej niż u konkurencji. W chwili obecnej polscy użytkownicy mogą liczyć na bonus 200% do 600 złotych. W przeciwieństwie do innych bukmacherów nie trzeba jednak obracać kwoty wpłaconej i bonusa, bo zostaje on dopisany do konta gracza dopiero po uzyskaniu wymaganej liczby punktów, które są wyliczane w następujący sposób: kwota bonusa x 8.33. Punkty zaś zdobywa się zarówno za wygrane jak i przegrane pieniądze: 1 punkt za każde 3 złote. Jeśli zatem postawiliśmy 100 złotych na zdarzenie o kursie 1.5 w przypadku wygranej otrzymujemy 16.666 punktów, a w przypadku przegranej 33.33. Na podobnej zasadzie działa program lojalnościowy, w którym z kolei punkty można wymienić na cenne nagrody lub gotówkę.

Oferta i kursy w Oddsring

Z pozoru oferta Oddsring wygląda kiepsko na tle konkurencji, ale widać, że ten bukmacher skupia się przede wszystkim na najpopularniejszych zakładach najchętniej obstawianych przez użytkowników. Często bywa tak, że większość opcji dostępnych na tego typu stronach jest zbędna i tylko kamufluje rzeczywistą słabość oferty, nie wspominając już o tym, że kursy na te mało istotne zdarzenia zupełnie nie odzwierciedlają ryzyka. Oddsring może się pochwalić świetnymi kursami, porównywalnymi do najlepszych bukmacherów pod tym względem, a dodatkowo gracz ma możliwość zobaczenia limitów na każdą z dostępnych opcji. W przypadku najważniejszych rozgrywek piłkarskich są one całkiem wysokie. To na co można narzekać to zmiany kursów, które powinny następować po obu stronach (jeśli spada kurs na zawodnika A powinien jednocześnie rosnąć na zawodnika B), a nie zawsze tak jest choć widać poprawę także pod tym względem. Wiele opcji jest dostępnych również w livebettingu. Podsumowując warto zainteresować się oryginalną ofertą bukmachera Oddsring i wyrobić sobie o nim własne zdanie.

Zarejestruj się i odbierz bonus