Royrichie bonus, informacje, opinie

Royrichie.com
ocena:
Kwota bonusu: 400PLN
Strona po polskuTak
Wsparcie po polskuTak
WalutyPLN, EUR, USD, GBR
Metody płatnościSkrill, Neteller, przelew bankowy, Przelewy24
WypłacalnosćWysoka
Bonus na start400PLN
Inne atrakcje-

Royrichie to nowy bukmacher na rynku, który rozpoczął działalność pod koniec poprzedniego roku. Nowych klientów firma chce do siebie przekonać szeroką ofertą zakładów bukmacherskich, wysokimi kursami i bonusem dla nowych graczy, także klientów z Polski. Fakt, iż firma traktuje nasz kraj priorytetowo można poznać choćby po tym, że język polski jest jednym z zaledwie pięciu, na które została przetłumaczona strona główna, a złotówka jest jedną z opcji przy wyborze waluty na swoim koncie. Strona główna utrzymana jest w ciemnej kolorystyce i wygląda bardzo ładnie, nie jest przeładowana zbędnymi szczegółami. Ilość zakładów dostępnych na stronie robi dobre wrażenie podobnie jak pokaźny bonus dla nowych graczy.

Oferta bonusowa


Nowi klienci Royrichie mogą liczyć na ofertę bonusową 100% do 400 PLN (lub równowartości w innej walucie). By z niej skorzystać należy zarejestrować konto, a następnie wpisać kod bonusowy RRS100 w okienku "Kod promocyjny" w sekcji depozyt,
przed zdeponowaniem pierwszej kwoty na swoje konto. Minimalna kwota uprawniająca do odebrania bonusa to 40 PLN, bonus doliczany jest do konta automatycznie po obróceniu kwoty pierwszego depozytu raz po kursie minimalnym 1.6. W przypadku wpłaty 400 PLN gracz otrzymuje 800 PLN na grę u Bukmachera. Z Regulaminu:

- przed wypłatą należy obrócić depozyt i bonus przynajmniej sześc razy po kursie minimalnym 1.6; kilka zakładów postawionych na to samo wydarzenie nie wlicza się do obrotu i będzie uznane za próbę manipulacji bonusem, przez co bonus zostanie odebrany.

- wymogi obrotu należy spełnić w ciągu 90 dni od pierwszego depozytu. Po tym okresie środki z salda bonusowego przepadają.

Oferta zakładów i kursy w Royrichie

Oferta zakładów na stronie Royrichie robi dobre wrażenie. Przy wszystkich ważniejszych spotkaniach piłkarskich dostępnych jest ponad sto dodatkowych opcji zakładu w meczach piłki nożnej w tym handicapy azjatyckie, azjatyckie under/over, a także dodatkowe zakłady na zdarzenia meczowe. Sporo jest również dodatkowych opcji na mecze tenisowe, w których nie brakuje również imprez z serii challenger i ITF. Zainteresowani ofertą Bukmachera powinni byćtakże amatorzy siatkówki, na stronie jest sporo dodatkowych opcji dotyczących meczów Orlen Ligi czy Plusligi. Interesująco wygląda również oferta zakładów na zdarzenia pozasportowe jak rozdanie Oscarów czy polityka. Wysokość kursów nie odbiega od średniej, z pewnością znajdą się zarówno firmy dużo lepsze jak i gorsze. 

Podsumowując bukmacher prezentuje się całkiem nieźle, biorąc pod uwagę to, ze jest nowy na rynku i celuje w graczy z Polski, warto dać mu szansę.

Zarejestruj się i odbierz bonus