10 zwycięstwo Juve z rzędu, wpadka Romy

Ostatnia aktualizacja: 17/01/16 17:18, Komentarzy: 2

0
2

AS Roma zremisowała przed własną publicznością z Hellas Werona 1:1 (1:0) w niedzielnym spotkaniu 20. kolejki włoskiej Serie A. Kolejny mecz wygrał Juventus. Było to dziesiąte zwycięstwo "Starej Damy" z rzędu.

Kibice zgromadzeni na Stadio Olimpico na pierwsze trafienie w tym meczu czekali do 41. minuty. Na listę strzelców wpisał się wówczas Radja Nainggolan, a asystował mu Daniele De Rossi.

Po przerwie do wyrównania doprowadził Giampaolo Pazzini, który skutecznie wykorzystał rzut karny.

Roma zajmuje aktualnie piąte miejsce w tabeli Serie A. "Giallorossi" mają na swoim koncie 35 punktów, z kolei Hellas zdobył do tej pory zaledwie dziewięć "oczek" i znajduje się na ostatniej pozycji w klasyfikacji.

Juventus rozbił na wyjeździe Udinese 4:0 i odniósł dziesiąte zwycięstwo z rzędu. "Bianconeri" zajmują obecnie drugie miejsce w lidze. Do lidera - Napoli - tracą 2 punkty.