betclic

15-latek z Lechii: Zebrałem kolejną pożyteczną naukę

Ostatnia aktualizacja: 12/11/16 16:31, Komentarzy: 0

0
0
Fot. lechia.pl

Złapałem kilka dośrodkowań, trochę jestem zły za wpuszczoną bramkę, bo mogłem się zachować trochę inaczej. Na pewno jednak zebrałem kolejną pożyteczną naukę – powiedział po sparingu z Pomezanią Malbork (16:1) zawodnik Lechii Gdańsk, Maciej Woźniak.

Dla 15-letniego bramkarza był to drugi mecz w pierwszej drużynie Biało-Zielonych. Na placu gry niezwykle utalentowany golkiper pojawił się w 66. minucie rywalizacji. Między słupkami zastąpił doświadczonego Mateusza Bąka.

Poprzednio, gdy sztab pierwszej drużyny zabrał mnie na sparing z Wietcisą Skarszewy, byłem o wiele bardziej stremowany. Teraz niepotrzebny stres zupełnie mnie nie dotknął, czułem się o wiele pewniej, co było chyba widać na boisku – przyznał Maciej Woźniak, cytowany przez "lechia.pl".

Złapałem kilka dośrodkowań, trochę jestem zły za wpuszczoną bramkę, bo mogłem się zachować trochę inaczej. Na pewno jednak zebrałem kolejną pożyteczną naukę. Teraz nie pozostaje mi nic innego jak tylko pracować jeszcze ciężej i zasłużyć na kolejne zaproszenia do pierwszego zespołu – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!