betclic

18-latek z Lecha: Ciężka praca w końcu zaprocentuje

Ostatnia aktualizacja: 04/09/16 15:54, Komentarzy: 2

0
2
Fot. asinfo

- Trener Djurdjević zawsze powtarza mi, że na wszystko przyjdzie czas. Wiem, że ciężka praca zaowocuje w końcu regularną grą w pierwszym zespole - mówi 18-letni Paweł Tomczyk w rozmowie z oficjalną witryną ekipy z Wielkopolski.

Jednym z wyróżniających się zawodników podczas meczu kontrolnego pomiędzy Lechem Poznań, a Olimpią Grudziądz był Paweł Tomczyk. 18-letni napastnik, który trenował z rezerwami Kolejorza, wszedł na boisko w 67. minucie starcia i już po chwili wpisał się na listę strzelców. - Zdobyta bramka bardzo cieszy i motywuje mnie do dalszej pracy. Wiadomo, że zawsze można lepiej zacząć, bo miałem okazję strzelić jeszcze jednego gola. Cieszę się jednak, że dostałem swoją szansę i pokazałem na co mnie stać - ocenia swój występ w sobotnim sparingu Tomczyk.

18-latek z pierwszą drużyną trenuje od kilku tygodni. Zawodnik przyznaje, że podczas zajęć nowy szkoleniowiec, Nenad Bjelica jest bardzo wymagający. - Cztery pierwsze dni z trenerem Bjelicą dały mi mocno w kość. Było dużo biegania, dużo wysiłku, ale wiem, że ciężka praca w przyszłości zaowocuje - mówi lechita. - Już od samego początku treningów z pierwszą drużyną, ta mnie bardzo fajnie przyjęła. Kolejny krok? Chciałbym zagrać w lidze, to od 12 lat jest moje marzenie - kończy swoją wypowiedź młody zawodnik.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
J@CHU
Zarejestrowany od: 294 dni
Ilość komentarzy: 84
Oceny: +1025
Kibicuje:
Arsenal Londyn West Ham United Lech Poznań Warta Poznań
04.09.2016 / 17:27:56
Wreszcie może z nowym trenerem doczekamy się w LECHU młodych, walczących i ambitnych zawodników z drużyny rezerw, a "gwiazdeczki" typu pan Robak oddać do klubów o zbliżonym do nich poziomie. POZDRAWIAM!
Kluczowy zawodnik
KibicFutbolu
Zarejestrowany od: 312 dni
Ilość komentarzy: 2550
Oceny: +1314
Kibicuje:
Bayern Monachium Legia Warszawa Polska
04.09.2016 / 17:00:51
I prawidłowo młodzieży.