2. Bundesliga: Remis drużyny Soboty

mgilert, Shutterstock
Sankt Pauli Hamburg zremisowało na własnym stadionie 0:0 z Arminią Bielefeld w meczu pierwszej kolejki 2. Bundesligi. Waldemar Sobota występował w drużynie gospodarzy do 65. minuty gry.

28-letni skrzydłowy gra w Sankt Pauli na zasadzie wypożyczenia z FC Brugge. W zeszłym sezonie rozegrał w jego barwach dziesięć meczów i zdobył dwie bramki.

W innym sobotnim spotkaniu 2. Bundesligi, Red Bull Lipsk wygrał na wyjeździe z FSV Frankfurt 1:0. Jedynego gola dla gości strzelił Marcel Sabitzer w 55. minucie gry.

W piątek Kaiserslautern pokonało na wyjeździe 3:1 MSV Duisburg. Dwa gole dla "Czerwonych Diabłów" zdobył Kacper Przybyłko, a asystę zaliczył Mateusz Klich. We wcześniej rozegranym sobotnim meczu, Greuther Fuerth wygrał 1:0 z Karlsruher SC.