26 minut Zawady i zwycięstwo Twente

Ostatnia aktualizacja: 13/03/16 07:31, Komentarzy: 1

0
1

Piłkarze Twente Enschede pokonali u siebie PEC Zwolle 2:1 (0:1) w pierwszym sobotnim spotkaniu 27. kolejki holenderskiej Eredivisie.

Na murawie De Grolsch Veste od 64. minuty w ekipie gospodarzy grał Oskar Zawada. Środkowy napastnik z Polski nie miał już wpływu na końcowy wynik tej konfrontacji, w której bramki padały wcześniej.

Prowadzenie dla gości uzyskał siedemnaście minut przed przerwą Kingsley Ehizibue. Wyrównał dwie minuty po zmianie stron Marokańczyk Hakim Ziyech, a osiem minut później zwycięskiego gola dla "Tukkers" zdobył Jerson Cabral.

Dzięki dziesiątej wygranej w sezonie Twente awansowało na jedenaste miejsce w tabeli. "Blauwvingers" natomiast doznali jedenastej porażki w bieżących rozgrywkach i spadli na ósmą pozycję w klasyfikacji.