4 gole w Dortmundzie! Remis Borussii z Realem Madryt

Ostatnia aktualizacja: 27/09/16 22:46, Komentarzy: 18

0
18

Borussia Dortmund zremisowała 2:2 na swoim stadionie z Realem Madryt w drugim meczu grupy F Ligi Mistrzów.

Na Signal-Iduna-Park najpierw do siatki celnie przymierzył Cristiano Ronaldo, ale dwie minuty przed przerwą wyrównał z bliska Gabończyk Pierre-Emerick Aubameyang.

Po zmianie stron Francuz Raphael Varane ponownie przybliżył do wygranej zespół z Kastylii, lecz trzy minuty przed końcem punkt ekipie z Zagłębia Ruhry uratował Andre Schurrle.

* * * * * *

Borussia Dortmund - Real Madryt 2:2 (1:1)
Bramki: Aubameyang 43, Schurrle 87 - Ronaldo 17, Varane 6
swag7331
Zarejestrowany od: 470 dni
Ilość komentarzy: 65
Oceny: +83
Chelsea Londyn Bayern Monachium Borussia Dortmund Lech Poznań Polska FC Barcelona
28.09.2016 / 12:21:00
obrona i atak mega ale w pomocy doświadczenia zabrakło
semafor
Zarejestrowany od: 417 dni
Ilość komentarzy: 523
Oceny: +2423
Argentyna Manchester City Borussia Dortmund FC Barcelona Atlético Madryt Sevilla
28.09.2016 / 12:02:32
brawo borusja, szkoda ze poweru na obie połowy nie starczyło!
PanOczywisty
Zarejestrowany od: 108 dni
Ilość komentarzy: 542
Oceny: +3570
28.09.2016 / 10:53:41
Varane strzelił w 6 minucie? Nie wiedziałem, że Real prowadził dwoma bramkami... Musiałem oglądać ten mecz w innym wymiarze niż redakcja.
leniwiec
Zarejestrowany od: 99 dni
Ilość komentarzy: 1143
Oceny: +4668
Manchester United Tottenham Hotspur Real Madryt
28.09.2016 / 09:48:44
Schurrle dał Borussii dużo świeżości. Ogólnie bardzo dobra postawa tego zespołu. Real zawsze miał z nimi ciężko więc remis jest w mojej ocenie dobrym rezultatem biorąc pod uwagę formę Borussii w Bundeslidze i spadek formy Realu w La Lidze.
Oceny: +13796
Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
28.09.2016 / 01:06:05
Najpierw bramke strzelil Ronaldo a pozniej Varane. Kto pisze te newsy?!
eduardo1986
28.09.2016 / 11:41:05
kurwa barany, przeczytajcie newsa od poczatku do konca i zobaczcie jaka jest roznica w tresci a jaka w podanym wyniku a pozniej minusujcie. ja pierdole co za matoly.
Poncjusz
Zarejestrowany od: 143 dni
Ilość komentarzy: 2610
Oceny: +8110
Manchester United Legia Warszawa Polska
28.09.2016 / 06:34:24
Hehe no to jak było? Nie wiem bo ja na meczu Sporting - Legia byłem.
Joszko
Zarejestrowany od: 968 dni
Ilość komentarzy: 17
Oceny: +213
Polska Real Madryt
27.09.2016 / 23:24:33
Wiedziałem, że będzie bardzo ciężko pokonać Realowi Borussię. Jeszcze nigdy na Signal Iduna Park taka sztuka się im nie udała i niestety i tym razem również nie. Bardzo ciekawy mecz. Sytuacji zdecydowanie więcej po stronie Borussii, choć w głównej mierze spowodowane było to gonieniem wyniku bo przy 0:0 mecz był wyrównany, zaś przy 1:1 to Real lepiej grał. Jako kibic Realu cieszę się że przynajmniej zremisowali choć wygrana była już blisko, mimo wszystko jest lekki niedosyt bo sam mecz mógł zostać już przesądzony w momencie kontry Modricia i gdyby nie faul od tyłu to Real wyszedł by 3 na 1, a tak skończyło się sprawiedliwie remisem .
Football93MyLife
Zarejestrowany od: 193 dni
Ilość komentarzy: 1656
Oceny: +8287
Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
27.09.2016 / 23:18:02
Świetny mecz dobre widowsko wysoki poziom brawa dla obu zespołów miło sie oglądało
Intelektualnie
Zarejestrowany od: 90 dni
Ilość komentarzy: 42
Oceny: -553
Argentyna Legia Warszawa Polska FC Barcelona Zambia Termalica Nieciecza
27.09.2016 / 23:07:48
Jakościowo BvB zdecydowanie lepsza, wyraźny lider tej grupy. W Realu jak dla mnie zdecydowanie dobry mecz Bale'a, technika, osobowość, kluczowe zagrania. A Schurrle'a bramka... opanowanie... miód!
Gadocha59
Zarejestrowany od: 163 dni
Ilość komentarzy: 719
Oceny: +4005
Liverpool FC Borussia Dortmund Juventus Turyn
27.09.2016 / 23:00:59
Szczęśliwie dla RM .., I poł wyraźnie dla BvB powinno być dwoma bramkami dla BD.. II to 50/50 ale i tak więcej okazji dla gospodarzy.. BardzoBeznadziejnie +CR7. JAMES- grał???.. BvB z dużo lepszym wrażeniem ale bez potwierdzenia wynikiem..
dawidinho
Zarejestrowany od: 1064 dni
Ilość komentarzy: 7829
Oceny: +45789
Borussia Dortmund
27.09.2016 / 22:56:39
Obie drużyny mogą być z siebie zadowolone, czuje niedosyt bo Borussia mogła wygrać poniewaz powinien byc karny dla bvb a ręke ronaldo