5 goli i wygrana Granady z Getafe

Granada CF pokonała przed własną publicznością Getafe CF 3:2 (2:0) w trzecim sobotnim spotkaniu 21. kolejki hiszpańskiej Primera Division.

Na Estadio Nuevo Los Carmenes przed przerwą do siatki przyjezdnych trafili Fran Rico i Marokańczyk Youseff El Arabi, ale po zmianie stron ekipa z przedmieść Madrytu w niespełna trzy minuty doprowadziła do remisu za sprawą celnych strzałów Serba Stefana Scepovica i Moi Gomeza.

Trzynaście minut przed końcem piąte zwycięstwo w sezonie ekipie z Andaluzji zapewnił Ruben Rochina. Dzięki temu podopieczni Jose Ramona Sandovala awansowali na szesnaste miejsce w tabeli.

"Azulones" natomiast po serii trzech kolejnych zwycięstw doznali dziewiątej porażki w bieżących rozgrywkach i są na dziesiątej pozycji w klasyfikacji.