5 goli Lewego? Robben nie mógł uwierzyć [video]

Ostatnia aktualizacja: 26/09/15 13:33, Komentarzy: 14

86
14

Historyczny wyczyn Roberta Lewandowskiego, który miał miejsce podczas meczu z Wolfsburgiem, doceniła również Bundesliga - oficjalny kanał ligi przygotował specjalny filmik o tych kapitalnych dziewięciu minutach.

Przypomnijmy, że Polak ustanowił swoim występem kilka rekordów, m.in. zdobył najszybszego hat-tricka w dziejach Bundesligi, poprawił również - i to znacznie - najlepszy czas, w jakim do tej pory zdobywano pięć goli.

Na wideo zamieszczonym przez Bundesligę możemy zobaczyć wszystkie trafienia Lewandowskiego, a także reakcje na jego wyczyn. Po czwartym trafieniu naszego snajpera zdziwienia nie mógł ukryć Arjen Robben, którego współpraca z Polakiem nie zawsze układała się wzorowo.

Z kolei trener Bayernu, Pep Guardiola, łapał się za głowę już po trzeciej bramce swojego rezerwowego, ale po piątej jego twarz wyrażała już tylko nieskończone zadowolenie pomieszane ze zdumieniem. Jak dowcipnie rzucił komentujący spotkanie dziennikarz - "Nie wiadomo, ile propozycji ślubnych Robert Lewandowski teraz dostanie, ale Guardiola na pewno złoży jedną z nich".

Po meczu z Wolfsburgiem polski snajper przewodzi w klasyfikacji strzelców Bundesligi tego sezonu, a łącznie w jej rozgrywkach zdobył już 99 goli i dziś, przeciwko Mainz, ma szansę dobić do setki.
Źródło: YouTube/własne
BubuNo-lifeWFife15
Zarejestrowany od: 517 dni
Ilość komentarzy: 43
Oceny: +350
Argentyna Chelsea Londyn PSG AC Milan Lech Poznań Polska Real Madryt FC Barcelona
02.10.2015 / 16:51:29
Oho a teraz wszyscy strzelają jak Lewy bo to teraz modne.Np. Holger Schumacher 8 goli w 26 minut
"I chuj już pograne już mu się Lewandowski włączył"
SchranzFUN
Zarejestrowany od: 475 dni
Ilość komentarzy: 7
Oceny: +30
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Manchester City PSG Bayern Monachium AS Roma Juventus Turyn Napoli Pogoń Szczecin
26.09.2015 / 18:27:51
I WKOŃCU KTOŚ W TYM PRZYPADKU LEWY ROBI POLSCE POZYTYWNĄ REKLAME...BRAWO ROBERT !!
kitkas
Zarejestrowany od: 503 dni
Ilość komentarzy: 1146
Oceny: +10270
Barcelona Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan
26.09.2015 / 17:37:30
Zdziwieni byli wszyscy,a Robben wreszcie możne na spokojnie, z trybun rzecz jasna,popatrzeć na zespołową grę ,w której widać efekty ,bo jego egoistyczna gra do niczego nie prowadzi.
I bez pierdzielenia że Robben ma taki a nie inny styl gry,burak powinien wyczuć "piłkę "nie jest w najlepszej dyspozycji ,widać to po jego sflaczałych strzałach,to powinien grać z ludźmi z pola a nie egoistycznie sam,to tyle ode mnie.
26.09.2015 / 14:59:45
No to teraz czekamy na 6 goli w Finale Ligi Mistrzów albo lepiej ! w Finale mistrzostw Europy we Francji ;D
kowalkiPPP
Zarejestrowany od: 1387 dni
Ilość komentarzy: 3374
Oceny: +32294
Liverpool FC Ajax Amsterdam Polska Real Madryt Zawisza Bydgoszcz
26.09.2015 / 14:56:06
gościu jest niesamowity :) strzelił 5 goli w 9 min, wcześniej strzelił jeszcze w BVB 4 gole Realowi i do tego chyba 2 hat-tricki w meczach BVB - Bayern :D
kamilcieslar1999
Zarejestrowany od: 757 dni
Ilość komentarzy: 2317
Oceny: +6880
Manchester United Newcastle United Napoli Ajax Amsterdam Holandia Polska Besiktas JK Śląsk Wrocław Krasnodar
26.09.2015 / 14:31:29
Nie rozumiem Hate`u na Robbena przecież wyraźnie widać ,ze cieszy się z tych bramek jak również nie dowierza podobnie jak Guardiola.
Nie rozumiem po dco też media i wielcy komentatorzy pompują o niby jakimś konflikcie Roberta z Robbenem a tak naprawdę sam Robert mówił ,że cos takiego nie miało miejsca.
lansbansomg
Zarejestrowany od: 674 dni
Ilość komentarzy: 826
Oceny: +6930
Polska
26.09.2015 / 14:59:58
Chodzi o to, że Robben wydaje się stawiać osobiste osiągi nad dobro drużyny, co widać w prawie każdym meczu.
Misiek3
Zarejestrowany od: 1531 dni
Ilość komentarzy: 387
Oceny: +2658
Bayern Monachium
26.09.2015 / 16:27:24
Bzdura od kiedy zaczął grać profesjonalnie w piłkę widać że taki ma styl gry i tyle. Tak było w Chelsea tak było w Realu i jest tak w Bayernie. Bayern kupując go wiedział na co sie pisze. A tylko Polaczki płaczą bo Robercikowi nie podaje, Raulowi w realu też mało podawał i on jakoś nie płakał z tego powodu.
okolioza77
Zarejestrowany od: 1421 dni
Ilość komentarzy: 790
Oceny: +4836
Juventus Turyn Polska
26.09.2015 / 19:51:07
to czemu Real go wywalił? Właśnie przez jego "naturalny styl gry", w którym nie podawał do Sneijdera, Huntelaar'a, Raula i reszty :)
zdzislawz
Zarejestrowany od: 739 dni
Ilość komentarzy: 4837
Oceny: +47781
Liverpool FC Borussia Dortmund
26.09.2015 / 14:12:19
9 minut które wstrząsnęło całym Monachium i Polską
Sceptyczny
Zarejestrowany od: 631 dni
Ilość komentarzy: 415
Oceny: +3194
Manchester City Wisła Kraków Polska
26.09.2015 / 14:06:51
Teraz nawet nikt nie pamieta o tym, że Neuer wyszedł z bramki do połowy i prawie padł gol. Myślę, że nawet gdyby Wolsburg trafił na 2-0, a Lewy i tak przyćmiłby te wszystkie wydarzenia swoim wyczynem
kenia86
Zarejestrowany od: 436 dni
Ilość komentarzy: 230
Oceny: +2972
Manchester United Cracovia Polska
26.09.2015 / 13:59:32
oj tych 9minut nie zapomni do końca życia chyba żaden Polski kibic i nie tylko Polski ale z calego globu