5 goli w Liverpoolu! The Reds rozbili mistrza Anglii

Various-Everythings/Shutterstock
Liverpool FC pokonał przed własną publicznością Leicester City 4:1 w meczu 4. kolejki angielskiej Premier League. Był to pierwszy mecz "The Reds" w tym sezonie rozegrany na Anfield Road.

Na gole Roberto Firmino i Sadio Mane odpowiedział jeszcze w pierwszej połowie Jamie Vardy. Po przerwie bramki zdobywali już tylko gospodarze. Najpierw wynik podwyższył Adam Lallana, a w samej końcówce rezultat ustalił, kompletując dublet, Firmino. Bartosz Kapustka oraz Marcin Wasilewski nie znaleźli się w kadrze "Lisów" na te spotkanie.

Podopieczni Jurgena Kloppa zajmują piąte miejsce w tabeli. Po czterech spotkaniach zespół z czerwonej części dzielnicy Merseyside ma na swoim koncie siedem punktów. Ekipa Claudio Ranierego plasuje się na 15. lokacie. Mistrzowie Anglii zgromadzili cztery "oczka".