6 bramek w meczu Milanu, porażka zespołu Kamila Glika

Paolo Bona/Shutterstock
AC Milan pokonał na wyjeździe Frosinone 4:2 w spotkaniu 17. kolejki ligi włoskiej. Dla drużyny prowadzonej przez Sinisę Mihajlovicia był to szósty mecz z rzędu bez przegranej.

Gole dla "Rossonerich" strzelili Ignazio Abate, Carlos Bacca, Alex i Giacomo Bonaventura. Trafienia dla Frosinone zaliczyli Daniel Ciofani i Federico Dionisi.

Dzięki wygranej Milan awansował na szóste miejsce w tabeli. Ma osiem punktów straty do Interu. Frosinone jest na osiemnastej pozycji w tabeli.

W innym niedzielnym meczu ligi włoskiej, Torino przegrało u siebie z Udinese. Jedynego gola dla gości strzelił Stipe Perica w 41. minucie gry. Zespół z Udine od 64. minuty meczu grał w dziesiątkę. Czerwoną kartką ukarany został wtedy Molla Wague. Kamil Glik całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych gospodarzy.