90 minut Cionka, Palermo wydostało się ze strefy spadkowej

Ostatnia aktualizacja: 08/05/16 17:12, Komentarzy: 3

0
3

Palermo zremisowało na wyjeździe 0:0 z Fiorentiną w meczu 37. kolejki ligi włoskiej. Dzięki zdobytemu punktowi drużyna prowadzona przez Davide Ballardiniego wydostała się ze strefy spadkowej.

Pełne 90 minut w barwach gości rozegrał Thiago Cionek. Dla reprezentanta Polski był to piąty występ w Serie A. Cały mecz na ławce rezerwowych Fiorentiny spędził natomiast Jakub Błaszczykowski.

Po remisie Palermo wyprzedziło w tabeli Carpi, które przegrało 1:3 z Lazio Rzym. Gole dla stołecznej drużyny strzelili Milan Bisevac, Antonio Candreva i Miroslav Klose. Honorową bramkę dla Carpi zdobył Jerry Uche Mbakogu. Ten sam zawodnik w pierwszej połowie nie wykorzystał dwóch rzutów karnych. Lazio kończyło mecz w dziewiątkę, bo czerwone kartki obejrzeli Lucas Biglia i Filip Djordjević.

Dzisiaj w Serie A odbędą się jeszcze dwa mecze. Hellas Werona zagra z Juventusem, a Torino zmierzy się z Napoli.