90 minut Glika, tylko remis Monaco

Ostatnia aktualizacja: 30/11/16 08:17, Komentarzy: 1

0
1

W ostatnim wtorkowym spotkaniu 15. kolejki francuskiej Ligue 1 piłkarze Dijon zremisowali 1:1 z AS Monaco. Jednakże jeden punkt wystarczył, by podopieczni Leonardo Jardima przynajmniej na chwilę zasiedli na fotelu lidera.

Pierwszy gol w tym starciu padł w 17. minucie, kiedy to Guido Carrillo strzałem z bliska pokonał golkipera rywali. I chociaż gospodarze mieli co najmniej kilka okazji na wyrównanie, na pierwszą bramkę w ich wykonaniu kibice czekali aż do 87. minuty. Wtedy to do siatki trafił niepilnowany w polu karnym Sammaritano.

90 minut w tym spotkaniu zaliczył Kamil Glik.

W ostatnim pojedynku tej kolejki Paris Saint-Germain przed własną publicznością zmierzy się z Angers.