90 minut obrońcy Lecha w kadrze Gambii

Ostatnia aktualizacja: 11/10/15 16:11, Komentarzy: 1

0
1

Kebba Ceesay wystąpił w reprezentacji Gambii w zremisowanym 1:1 spotkaniu z Namibią w ramach preeliminacji do Mistrzostw Świata. Obrońca poznańskiego Lecha na boisku spędził pełne dziewięćdziesiąt minut - informuje oficjalna strona poznańskiej ekipy.

Reprezentacja Gambii w pierwszym starciu w preeliminacjach do Mistrzostw Świata zremisowała w Bakau z Namibią 1:1. Goście objęli prowadzenie w 65. minucie meczu, z kolei dwanaście minut przed końcem spotkania Demba Savage zdobył wyrównującą bramkę.

Rewanż obu drużyn odbędzie się 13 października w stolicy Namibii, Windhuk. Zwycięzca tego spotkania awansuje do kolejnej rundy rozgrywek, w której w dwumeczu zmierzy się z Gwineą.