90 minut Rybusa, Terek przegrał z CSKA

Ostatnia aktualizacja: 07/05/16 16:58, Komentarzy: 0

0
0

CSKA Moskwa pokonało na własnym stadionie Tereka Grozny 1:0 w meczu 27. kolejki ligi rosyjskiej. Całe spotkanie w barwach gości rozegrał Maciej Rybus.

Jedyny gol na Arenie Khimki padł w 18. minucie gry. Swoje trzecie trafienie w tym sezonie zaliczył Pontus Wernbloom, po asyście Ałana Dżagojewa. Terek od 80. minuty meczu musiał grać w dziesiątkę. Czerwoną kartkę obejrzał wtedy, Luke Wilkshire.

Dzięki wygranej stołeczna drużyna awansowała na pierwsze miejsce w tabeli. Piłkarze Leonida Słuckiego mają dwa punkty przewagi nad FK Rostów. Terek jest na siódmej pozycji w lidze.

Dzisiaj w lidze rosyjskiej rozegrane zostaną jeszcze trzy spotkania. Anży Machaczkała zmierzy się z Zenitem Sankt Petersburg, Kubań Krasnodar zagra z Mordowiją Sarańsk, a Rubin Kazań podejmie FK Krasnodar.