90 minut Szczęsnego, świetny gol El Shaarawego [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 30/01/16 22:44, Komentarzy: 3

0
3

AS Roma wygrała przed własną publicznością z Frosinone Calcio 3:1 (1:1) w sobotnim spotkaniu 22. kolejki włoskiej Serie A. W barwach gospodarzy przez pełne 90 minut grał Wojciech Szczęsny.

Kibice zgromadzeni na Stadio Olimpico na pierwsze trafienie w tym meczu czekali do 18. minuty. Na listę strzelców wpisał się wówczas Radja Nainggolan. Chwilę później do wyrównania doprowadził Daniel Ciofani. 30-latek pokonał polskiego bramkarza uderzeniem z powietrza.

Po przerwie gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie. Bramkę zdobył Stephan El Shaarawy, a asystował mu Ervin Zukanović.

W końcówce rywalizacji wynik ustalił Miralem Pjanić, który precyzyjnym strzałem zza pola karnego wykończył kontratak swojego zespołu.

Roma zajmuje aktualnie piąte miejsce w tabeli Serie A. Drużyna Wojciech Szczęsnego ma na swoim koncie 38 punktów, z kolei Frosinone Calcio zdobyło do tej pory 16 "oczek" i znajduje się na przedostatniej pozycji w klasyfikacji.