Bayern przegrywa z Realem i gra w "10"! Lewandowski poza składem

Shutterstock
Dziś kolejne ćwierćfinały Ligi Mistrzów. W hitowo zapowiadającym się spotkaniu Bayern Monachium podejmuje Real Madryt, w drugim meczu Leicester City mierzy się na wyjeździe z Atletico Madryt.

To nie pierwsze dziś mecze LM - o 18:45 wyjątkowo na boisko wyszły ekipy Borussii Dortmund oraz AS Monaco, ich spotkanie przełożono ze względu na atak terrorystyczny w Dortmundzie. Starcia w Monachium oraz Madrycie rozpoczynają się już planowo.

Do przerwy padła jedna bramka, zdobył ją Arturo Vidal po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Ten sam zawodnik nie wykorzystał rzutu karnego.

Po wznowieniu szybko wyrównał Ronaldo strzałem z powietrza.

Od 61 minuty gospodarze muszą radzić sobie w dziesiątkę - Javi Martinez wyleciał z boiska po drugiej żółtej kartce.

W 77 minucie prowadzenie gościom dał Ronaldo, ponownie udanie wykańczając akcję z powietrza.

A oto jedenastki, jakie wybrali poszczególni trenerzy:

Bayern: Neuer; Alaba, Boateng, Martinez, Lahm; Vidal, Alonso; Ribery, Thiago, Robben; Muller

Real: Navas; Carvajal, Ramos, Nacho, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modric; Bale, Benzema, Ronaldo

Leicester: Schmeichel; Simpson, Benalouane, Huth, Fuchs; Drinkwater, Ndidi; Mahrez, Albrighton; Okazaki, Vardy.

Atletico: Oblak; Juanfran, Godin, Savic, Filipe Luis; Gabi, Saul, Carrasco, Koke; Griezmann, Torres.