AC Milan zremisował z Pescarą Calcio

asinfo.pl
AC Milan zremisował z Pescarą Calcio 1:1 w meczu 30. kolejki włoskiej ekstraklasy. W innych spotkaniach tej serii gier zwycięstwo zanotowała ACF Fiorentina, Atalanta Bergamo, FC Crotone oraz Cagliari Calcio.

Na Stadio Adriatico samobójcze trafienie zapisał na swoim koncie Gabriel Paletta w 12. minucie spotkania. Goście zdołali jednak strzelić gola na wagę remisu, którego autorem był Mario Pasalić w 41. minucie.

Pięć goli padło na Stadio Luigi Ferraris, gdzie Atalanta Bergamo pokonała Genoę CFC 5:0. Trzy trafienia na rzecz przyjezdnych zanotował Alejandro Gomez, a po jednym dołożyli Andrea Conti oraz Mattia Caldara.

Zwycięstwo odniosła także ACF Fiorentina, która pokonała Bolognę FC 1:0, a także Cagliari Calcio, które wygrało na wyjedzie z US Citta di Palermo 3:1. Trzy punkty zdobyło także FC Crotone dzięki wygranej z Chievo Verona.