betclic

Adam Buksa: Zagłębie Lubin było dla mnie priorytetem

Ostatnia aktualizacja: 05/09/16 14:54, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

– Przychodzę do Zagłębia z jasno określonym planem: regularna gra w meczach Ekstraklasy poparta statystykami w postaci bramek i asyst. Zdaje sobie sprawę, że przede mną trudne zadanie – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie nowy zawodnik Zagłębia Lubin, Adam Buksa.

20-latek związał się z Miedziowymi trzyletnim kontraktem. Ostatnio wychowanek Garbarni Kraków występował w Lechii Gdańsk, w barwach której zaliczył w sumie siedemnaście występów. Okrasił je jednym trafieniem i jedną asystą.

– Na początku lipca rozpoczęły się wstępne rozmowy. W tym okresie miałem również zapytania z innych klubów Ekstraklasy, ale nie ukrywałem, że Zagłębie jest dla mnie priorytetem. Przede wszystkim ze względu na sposób gry Zagłębia oraz filozofię trenera Stokowca – przyznał Adam Buksa, cytowany przez "zaglebie.com".

– Przychodzę do Zagłębia z jasno określonym planem: regularna gra w meczach Ekstraklasy poparta statystykami w postaci bramek i asyst. Zdaje sobie sprawę, że przede mną trudne zadanie. Niemniej jednak na treningach będę robił wszystko, co w mojej mocy, by przekonać do siebie trenera
– kontynuował.

– Rozmawiałem z Krzysztofem Piątkiem parę razy o Zagłębiu, jego sytuacji, ewentualnym moim przejściu do drużyny trenera Stokowca. Między innymi jego opinia wpłynęła na to, że byłem zdecydowany na Zagłębie. Tego kroku nie żałuję i za to mogę mu podziękować – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 288 dni
Ilość komentarzy: 6437
Oceny: +18537
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
09.09.2016 / 06:40:32
Młody, zero strachu i wielki zapał do gry.
Senior
BajerAspirin
Zarejestrowany od: 247 dni
Ilość komentarzy: 620
Oceny: +6512
Kibicuje:
Liverpool FC Tottenham Hotspur Bayern Monachium Sampdoria Napoli Lech Poznań Zagłębie Lubin Polska Odra Opole
05.09.2016 / 15:00:42
Dobrze porusza się po boisku, piłka mu nie przeszkadza. Jedyne na co chłopak cierpi to brak ogrania.

Tabela