betclic

Adam Dźwigała: Chciałbym więcej grać

Ostatnia aktualizacja: 04/01/16 15:51, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

Pomocnik Górnika Zabrze, Adam Dźwigała, przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że liczy na częstsze występy w drużynie prowadzonej przez Leszka Ojrzyńskiego.

20-latek mógł wrócić do Lechii Gdańsk przed rundą wiosenną, jednak "Biało-Zieloni" nie skorzystali z opcji skrócenia wypożyczenia. Tym samym, reprezentant Polski do 21 lat pozostanie w Zabrzu do zakończenia bieżących rozgrywek.

- Cieszę się, że jestem dalej w Górniku, ale gdyby okazało się, że wiosną nie będę za wiele grał to na pewno inaczej bym ocenił całą sytuację. To wszystko jest uzależnione od tego, jak często będę grał w drużynie. Chciałbym, oczywiście, jak najczęściej, to jest mój cel - powiedział Adam Dźwigała cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Na pewno chciałoby się więcej grać, ale przychodząc do Górnika nie jest łatwo wskoczyć do podstawowego składu. Górnik ma naprawdę dobry i silny zespół. W czwartek rozpoczniemy przygotowania do nowej rundy i każdy z nas ma nową kartę. Czeka mnie ciężka praca, by udowodnić to, że zasługuję na grę - dodał.

- Zespół się wzmacnia i bardzo dobrze. Konkurencja jest bardzo ważna i wszystkim nam pomoże - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
EmilioZlatanBarca
Zarejestrowany od: 1706 dni
Ilość komentarzy: 2019
Oceny: +28753
Kibicuje:
Manchester United Liverpool FC Legia Warszawa Lech Poznań Polska Real Madryt FC Barcelona Hiszpania
04.01.2016 / 23:52:55
Jak każdy piłkarz... ^^
Trenuj ciężko i się pokaż to na bank nikt Cię nie będzie pomijał w podstawowym składzie...

Tabela