betclic

Adam Małysz dyrektorem kadry skoczków

Ostatnia aktualizacja: 08/10/16 17:19, Komentarzy: 0

0
0
Fot. pzn.pl

Adam Małysz został dyrektorem koordynatorem Kadry Narodowej w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej - przeczytamy na oficjalnej stronie Polskiego Związku Narciarskiego.

- Adam Małysz rozpoczyna współpracę z trenerami głównymi i sztabami szkoleniowymi Kadr Narodowych w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej w zakresie organizacyjno-sportowym w roli doradcy, eksperta i koordynatora programów szkoleniowych. Będzie pomagał w tworzeniu programów szkoleniowych, koordynował współpracę pomiędzy Kadrami Narodowymi A, B i C (juniorów) w obu dyscyplinach narciarstwa klasycznego, a także doradzał w kwestiach sprzętu. Jako ekspert doradzać będzie Zarządowi PZN oraz Szkołom Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku i Zakopanem, a swoim profesjonalnym wizerunkiem wypracowanym w narciarstwie będzie niewątpliwie wzmacniał pozycję Polskiego Związku Narciarskiego - poinformował Apoloniusz Tajner, prezes PZN, cytowany przez oficjalną stronę związku.

Adam Małysz zakończył karierę w skokach narciarskich pięć lat temu. Potem występował w rajdach samochodowych, m. in. Rajdzie Dakar.
Źródło: pzn.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!