betclic

Adam Nawałka: Moc jest z nami

Ostatnia aktualizacja: 23/05/16 14:21, Komentarzy: 2

0
2
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Reprezentacja Polski rozpoczyna kolejne zgrupowanie przed EURO 2016. - Moc jest z nami - mówi na początku obozu w Arłamowie selekcjoner Adam Nawałka.

Biało-czerwoni na razie nie będą ćwiczyć w pełnym składzie. Nawałka dał kilka dni wolnego piłkarzom, którzy w miniony weekend grali w rozgrywkach klubowych.

- Oczywiście niektórzy piłkarze mogą odczuwać zmęczenie czy drobne urazy, ale nic nie koliduje nam z przygotowaniami. Robert Lewandowski, Łukasz Piszczek, Grzegorz Krychowiak i Maciej Rybus przyjadą w czwartek. Potrzebna jest im chwila wytchnienia. Potem dołączą do drużyny w pełnej gotowości. Rozmawiałem z zawodnikami i są świadomi tego, jaka czeka na nich praca - mówi Nawałka. 

- Moc jest cały czas ze mną i z całą drużyną. Wierzę gorąco, że entuzjazm i energia będzie odpowiednia także na finały. Starannie dobieraliśmy miejsce zgrupowań. Wszystko jest dokładnie przemyślane i zrealizowane w stu procentach - dodał selekcjoner reprezentacji Polski.

Nawałka zdradził też nieco szczegółów dotyczących przebiegu zgrupowania.

– Jeżeli chodzi o stałe fragmenty gry, to doskonalimy je podczas każdego zgrupowania. To była nasza mocna strona i chcemy to kontynuować. Głównym naszym punktem w Arłamowie będzie praca nad organizacją gry - zarówno w ofensywie, jak i defensywie. Musimy być optymalnie przygotowani, by narzucić właśnie warunki gry. Zwrócimy uwagę na akcenty przygotowania motorycznego, każdy zawodnik będzie się do tego przygotowywał indywidualnie - podkreśla Nawałka.   
Źródło: laczynaspilka.pl
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
Godzilla
Zarejestrowany od: 375 dni
Ilość komentarzy: 1084
Oceny: +9063
Kibicuje:
Manchester United Borussia Dortmund Lech Poznań Polska
23.05.2016 / 15:50:45
I have a bad feeling about this.
Solidny ligowiec
adamoman
Zarejestrowany od: 394 dni
Ilość komentarzy: 1120
Oceny: +3924
Kibicuje:
Manchester City Borussia Dortmund Napoli Polska Śląsk Wrocław
23.05.2016 / 14:41:06
Polska do boju pokazać na co was stać