betclic

Nawałka: zagramy nasz najlepszy mecz

Ostatnia aktualizacja: 03/09/15 17:20, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Na konferencji prasowej przed meczem z Niemcami Adam Nawałka był w dobrym nastroju.

- Sytuacja w tabeli jest bardzo dobra, ale wciąż potrzebujemy punktów. Dlatego będziemy grali o jak najlepszy wynik. Skład podam jutro na odprawie przedmeczowej - uprzedził selekcjoner, cytowany przez sport.pl.

- Jesteśmy na pierwszym miejscu w grupie, rozwijamy się, moi zawodnicy grają w najlepszych klubach na świecie. Szanujemy rywali, to drużyna grająca na najwyższym poziomie, ale nie ma mowy o strachu. Jestem przekonany, że zagramy w piątek nasz najlepszy mecz - dodał.

- Wszyscy cieszymy się, że mamy bramkarzy broniących w najlepszych ligach. To komfortowa sytuacja. Cieszę się, że Wojciech Szczęsny gra w jednym z najlepszych włoskich klubów, wierzę, że szybko wróci do rytmu meczowego i rywalizacja na bramce będzie jeszcze większa - ocenił poziom bogactwa w bramce.

- Od samego początku mojej pracy w kadrze doskonalimy atak obrony niskiej, kontratak i atak pozycyjny. Spodziewamy się, że Niemcy będą starali się przejąć inicjatywę w środku pola, musimy być na to gotowi, przechodzić do szybkiego ataku. Robimy to coraz lepiej, ale nie będziemy się ograniczać tylko do obrony. Liczę na kreatywność zawodników, bo to też jest naszą silną stroną - zakończył.
Źródło: sport.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!