betclic

Adamek: Mógłbym walczyć z Furym nawet jutro

Ostatnia aktualizacja: 30/11/15 07:16, Komentarzy: 1

0
1
Fot. praszkiewicz / Shutterstock.com

Tomasz Adamek nie jest zachwycony nowym mistrzem świata wagi ciężkiej. - Tyson Fury niczym mi nie zaimponował - mówi były czempion wagi półciężkiej i cruiser.

Brytyjski bokser niespodziewanie wygrał z Władimirem Kliczko w walce o mistrzostwo świata kategorii WBO, WBA i IBF, który stracił tytuł mistrza świata po ponad dwunastu latach. Tomasz Adamek twierdzi, że Ukrainiec miał słabszy dzień.

- Na pewno nie powiem, że Kliczko najlepsze lata ma za sobą. Każdy miewa gorsze dni. Tak samo było przecież w moim przypadku. Władimir wróci i udowodni, że jest mistrzem W rewanżu Kliczko będzie moim faworytem w stosunku 10:1 - uważa Adamek.

Polski bokser nie ocenia zbyt wysoko nowego mistrza świata.

- Fury niczym mi nie zaimponował. Pod względem umiejętności nadal wiele mu do Ukraińca brakuje. Sam mógłbym wejść do ringu z Tysonem choćby jutro. Miałbym pełną wiarę w zwycięstwo - dodaje 38-letni pięściarz.
Źródło: przegladsportowy.pl
Dodaj komentarz
Junior
strzala
Zarejestrowany od: 1677 dni
Ilość komentarzy: 27
Oceny: +70
Kibicuje:
Arsenal Londyn
22.12.2015 / 12:54:54
Dziadziuś dał nam wiele radości :) tego zabrać mu nie można ale zmiana kategorii wagowej była już skokiem na kasę taka prawda. A deklaracja że Furego by pyknął jest po prostu śmieszna taka prawda !!!