betclic

"Adebayor będzie dla nas dużym wzmocnieniem"

Ostatnia aktualizacja: 08/02/16 13:08, Komentarzy: 0

0
0
Fot. YouTube

Emmanuel Adebayor w sobotę po raz pierwszy zagrał w drużynie Crystal Palace od pierwszej minuty spotkania. Jego drużyna zremisowała na wyjeździe 1:1 ze Swansea City. Obrońca "Orłów", Scott Dann powiedział, że przybycie Togijczyka jest dla jego zespołu dużym wzmocnieniem – poinformował "Sky Sports".

Emmanuel ma z natury dobrą kondycję. Podczas swojej przerwy w grze, ćwiczył indywidualnie z trenerem od przygotowania fizycznego. To świadczy o jego profesjonalizmie. Przybycie Adebayora do Crystal Palace to dla nas duże wzmocnienie. Musimy tylko wykorzystać jego jakość. W Tottenhamie udowodnił, że jest światowej klasy napastnikiem. Żaden z obrońców w Premier League nie chce grać przeciwko niemu, gdy jest w najlepszej formie – powiedział Scott Dann.

Adebayor podpisał kontrakt z drużyną z Selhurst Park 26 stycznia. Wcześniej przez cztery miesiące nie był związany z żadnym klubem, po tym jak rozwiązał swoją umowę z Tottenhamem.

Crystal Palce zajmuje obecnie dwunaste miejsce w Premier League. Piłkarze Alana Pardew mają dziewięć punktów przewagi nad strefą spadkową.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!