betclic

Adebayor: Nie jestem czarną owcą

Ostatnia aktualizacja: 04/02/16 11:10, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Roger Gorączniak, wikicommons

Napastnik Crystal Palace, Emmanuel Adebayor uważa, że nie zasługuje na swoją negatywną reputację, ponieważ nigdy nie sprawiał trenerom żadnych problemów.

31-letni reprezentant Togo dołączył do drużyny "Orłów" 26 stycznia. Wcześniej przez niemal pięć miesięcy pozostawał wolnym zawodnikiem, po tym jak zdecydował się rozwiązać kontrakt z Tottenhamem Hotspur.

- Posiadam negatywną reputację, ale wystarczy zapytać o mnie wcześniejszych menedżerów. Być może znajdzie się jeden, który stwierdzi, że jestem czarną owcą - powiedział zawodnik cytowany przez "Sky Sports".

- Zawsze się do wszystkich uśmiecham. Crystal Palace ma dobry skład i świetnych zawodników, a w szatni panuje pozytywna atmosfera. Dzięki temu jest mi łatwiej - dodał.

- Niczego nie muszę udowadniać, chcę się po prostu cieszyć futbolem. Kibice już mnie pokochali, a ja zamierzam dawać z siebie wszystko. Trener Alan Pardew powiedział, że powinienem być liderem. Oznacza to, że muszę świecić przykładem i profesjonalnie wykonywać swoją pracę - właśnie to staram się robić
- podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!