betclic

Adrian Gomólski wzmocnił "Niedźwiadków"

Ostatnia aktualizacja: 26/02/16 08:50, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Adrian Gomólski będzie w nowym sezonie ścigał się dla zespołu Holistic Kolejarz Rawicz - poinformował klub z Wielkopolski na swojej oficjalnej stronie.

Starszy z braci ścigających się na polskich torach tym samym zamknął kadrę drużyny, która będzie rywalizować w 2016 roku w rozgrywkach Nice Polskiej Ligi Żużlowej.

Plastrony popularnych "Niedźwiadków" w tegorocznych zmaganiach na zapleczu PGE Ekstraligi założą również Duńczycy Henning Bager, Emil Grondal, Simon Nielsen i Jakob Bukhave, Czesi Patrik Mikel, Hynek Stichauer, Michal Skrula i Zdenek Holub oraz Szwedzi Daniel Davidsson i Anton Rosen, Niemiec Steven Mauer, Ukrainiec Stanisław Mielniczuk, a także Mariusz Staszewski, Marcel Kajzer i Ronnie Jamroży.

Z pozycji juniorów startować będzie Nikita Korolew, który posiada polskie obywatelstwo. Jego partnerem może być Marek Lutowicz, którego planuje się wypożyczyć z Fogo Unii Leszno.

Kolejarz do rozgrywek zaplecza PGE Ekstraligi przystąpi na specjalnych zasadach. Drużyna z Wielkopolski, podobnie jak jej imiennik z Opola, będą rozgrywały z innymi zespołami spotkania tylko na własnym torze. Sezon 2016 zainauguruje formalnie 3 kwietnia, podejmując Speedway Wandę Instal Kraków.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!