betclic

Advocaat: bez wzmocnień spadniemy

Ostatnia aktualizacja: 25/08/15 08:37, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Голубев Андрей, wikicommons

Szkoleniowiec Sunderlandu, Dick Advocaat ostrzegł za pośrednictwem mediów właścicieli klubu, iż bez kolejnych wzmocnień składu nie będzie on mógł zapewnić spokojnego sezonu i utrzymania w Barclays Premier League.

67-latek uważa, że w jego zespole wciąż brakuje jeszcze trzech zawodników o odpowiednich umiejętnościach czysto piłkarskich. Jak do tej pory do ekipy Czarnych Kotów trafiło pięciu nowych piłkarzy.

- Od dłuższego czasu powtarzam wszystkim, że nadal potrzebujemy dwóch, trzech nowych graczy i będę to robił do ostatniego dnia okienka transferowego - powiedział Dick Advocaat, cytowany przez "SkySports".

- Wydaje mi się, że mamy w klubie teraz odpowiednich ludzi, którzy potrafią ocenić przydatność do zespołu poszczególnych zawodników. Bardzo dobrą robotę jak do tej pory wykonał Lee Congerton, który pozyskał trochę gotówki, i trzeba go za to pochwalić - kontynuował.

- Ja oczywiście mogę wiele zrozumieć, ale nie będę ukrywał, że potrzebujemy więcej - dodał doświadczony Holender, który pracę na Wyspach Brytyjskich rozpoczął w marcu bieżącego roku.

Drużyna ze Stadium of Light, która jak do tej pory straciła najwięcej bramek spośród wszystkich drużyn Premier League, po trzech rozegranych spotkaniach plasuje się z dorobkiem jednego punktu na dziewiętnastym miejscu w tabeli ligowej.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!