betclic

"Ja cię k...a załatwię". Podwójna dymisja w Ostrovii [video]

Ostatnia aktualizacja: 29/09/15 15:42, Komentarzy: 0

16
0
Fot. YouTube

Mirosław Wodniczak oraz Zbigniew Warga zrezygnowali z funkcji odpowiednio prezesa i wiceprezesa MDM Komputery ŻKS Ostrovii - poinformował klub z Wielkopolski na swojej oficjalnej stronie.

Bezpośrednią przyczyną takich decyzji było opublikowanie w sieci materiału wideo ukazującego sprzeczkę Wodniczaka z trenerem drużyny Markiem Cieślakiem po rewanżowym spotkaniu z Lokomotivem Daugavpils w finale Nice PLŻ. 


Po tym zdarzeniu Ostrovia wydała trzecie w ostatnich dwóch dniach oświadczenie.

"Pan Marek Radziszewski, z ukrycia nagrał kilka osób w bardzo emocjonującej sytuacji. Żaden z uczestników zajścia nie wiedział o tym, że jest nagrywany. Mimo to całe zajście zostało bardzo szybko upublicznione w mediach, choć nie został upubliczniony ten materiał. Wszyscy uczestnicy zdarzenia doszli do porozumienia i w dniu 28 września 2015 roku wydali wspólne oświadczenie. Miało to zakończyć ostatecznie sprawę i umożliwić skoncentrowanie się na dalszych rozgrywkach, a zwłaszcza przygotowań do awansu do Ekstraligi" - zapewniali byli sternicy klubu.

"Po wydaniu powyższego oświadczenia, Pan Marek Radziszewski upublicznił zmanipulowany materiał wideo z zajścia z dnia 27 września 2015 roku, w którym zawarł nieprawdziwe zarzuty wobec Klubu. Nie zgadzamy się na dyktat Pana Marka Radziszewskiego oraz na jego bezprawne wpływanie na bieg wydarzeń w Ostrowie Wielkopolskim. Niemniej jednak dobro sportu jest dla nas najważniejsze i dlatego uważamy, że decyzja o rezygnacji jest decyzją właściwą. Chcemy, aby ŻKS Ostrovia dalej osiągała sukcesy w sporcie żużlowym i dlatego prosimy wszystkich kibiców o wsparcie podczas meczów barażowych" - apelują Wodniczak i Warga.

Ostrovia w dwumeczu barażowym o miejsce w PGE Ekstralidze zmierzy się ze Stalą Rzeszów. Pierwsze spotkanie odbędzie się w niedzielę w Ostrowie Wlkp.

(za zksostrovia.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!