Agnieszka Radwańska przegrała walkę o finał w Stuttgarcie

Jimmie48 Photography/Shutterstock
Agnieszka Radwańska przegrała w dwóch setach - 4:6, 2:6 - z Niemką Laurą Siegemund w półfinale turnieju tenisowego w Stuttgarcie.

Lepiej pojedynek zaczęła Polka, która w pierwszym secie prowadziła w gemach już 3:1, by za moment przegrywać jednak 3:4. Rywalka wygrała kolejne rozdanie i prowadziła już 5:3. Nasza zawodniczka próbowała jeszcze nawiązać walkę, zwyciężając następną wymianę - 4:5 - ale w ostatnim gemie musiała uznać wyższość rywalki i pierwszą odsłonę przegrała 4:6.

Drugi set był już zdecydowanie mniej zacięty. Niemka kontrolowała przebieg wydarzeń na korcie, już na początku osiągając przewagę dwóch gemów - 2:0 - i w kolejnych minutach kontynuowała swoją świetną grę - 4:1. Siegemund ostatecznie pokonała Agnieszkę Radwańską 6:2 i rozprawiła się z nią w dwóch setach.
Źródło: sport.pl