Ajax remisuje. Cudowna podcinka Milika! 15 gol w lidze [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 13/03/16 19:18, Komentarzy: 8

18
8

Ajax Amsterdam zremisował na własnym stadionie 2:2 z NEC Nijmegen w 27 kolejce Eredivisie. Jedną z bramek dla gospodarzy zdobył Arkadiusz Milik.

Polski napastnik gola strzelił w 16 minucie. Milik otrzymał piłkę, wbiegł w pole karne i uderzył, ale jego strzał wybił przed siebie bramkarz rywali. Polak jednak ponownie dopadł do piłki i piękną podcinką pokonał interweniującego golkipera oraz dwóch defensorów, starających się powstrzymać snajpera klubu z Amsterdamu.

Trzy minuty później NEC Nijmegen wyrównało. Na listę strzelców wpisał się Navarone Foor. Po przerwie gospodarze znowu wyszli na prowadzenie dzięki samobójczemu trafieniu gracza przeciwnej drużyny. W 82 minucie piłkarz NEC, Christian Santos, strzelił gola wyrównującego i ustalił wynik spotkania.

Ajax Amsterdam tylko zremisował u siebie z NEC Nijmegen 2:2. Z 65 punktami po 27 kolejkach zajmuje drugie miejsce w lidze. Do liderującego PSV Eindhoven traci jeden punkt. NEC natomiast z 40 oczkami na koncie plasuje się na ósmej pozycji.