betclic

Ake: Chelsea? Nie wiem, jaka będzie moja przyszłość

Ostatnia aktualizacja: 19/04/16 16:56, Komentarzy: 0

0
0
Fot. mooinblack/Shutterstock

Włodarze Watfordu FC pragną na dłużej zatrzymać wypożyczonego z Chelsea Londyn Nathana Ake, ponieważ są bardzo zadowoleni z jego postawy, ale on sam chciałby wrócić na Stamford Bridge. 

21-letni holenderski obrońca to obecnie jeden z najbardziej obiecujących graczy w ekipie Szerszeni. Menedżer Quique Sanchez Flores dostrzegł w nim potencjał i regularnie na niego stawia, chcąc także w przyszłości dłużej z nim współpracować. Sam zainteresowany nie wie jednak, jaka będzie jego przyszłość. 

- Przed rozpoczęciem tego sezonu myślałem, że ten rok będzie udany, jeśli uda mi się zagrać w 15 meczach w pierwszym składzie, a do tego w kilku jako rezerwowy. Ciężko na to pracowałem i wszystko poszło dobrze - wyznał Ake.

- Póki co nie mam pojęcia, gdzie znajdę się w przyszłym sezonie, na pewno okres przedsezonowy spędzę w Chelsea. Trzeba pamiętać, że zespół będzie miał teraz nowego szkoleniowca - dodał defensor.

Przypomnijmy, że pierwsze szanse gry w zespole seniorów Ake otrzymał od Rafaela Beniteza, jednak gdy Chelsea ponownie objął Jose Mourinho, piłkarz został znów skierowany do drużyny młodzieżowej.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela