betclic

Alan Uryga na dłużej w Wiśle Kraków

Ostatnia aktualizacja: 30/03/16 17:42, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

22-letni defensywny pomocnik Wisły Kraków, Alan Uryga o kolejny rok przedłużył swój kontrakt z ekipą ze stolicy Małopolski - poinformował oficjalnie ekstraklasowy klub za pośrednictwem swojej strony internetowej. 

Poprzednie porozumienie pomiędzy obiema stronami wygasało wraz z końcem czerwca bieżącego roku. Młody zawodnik, który ma za sobą występy w młodzieżowych reprezentacjach Polski, jest wychowankiem Hutnika Nowa Huta. 

W obecnie trwającej kampanii ligowej Alan Uryga rozegrał w Ekstraklasie 22 spotkania. Nie strzelił w nich ani jednego gola, nie zanotował również żadnej asysty. W sumie na placu gry przebywał przez nieco ponad 1800 minut. 

22-latek to nie pierwszy piłkarz Wisły Kraków, który w ostatnim czasie zdecydował się na prolongatę umowy. Wcześniej uczynili to już wychowanek Białej Gwiazdy Jakub Bartosz oraz dwaj Słoweńcy: Boban Jović i Denis Popović. 

Podopieczni Dariusza Wdowczyka zajmują obecnie dwunaste miejsce w tabeli. Na chwilę obecną mają cztery punkty przewagi nad strefą spadkową.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela