betclic

Aleksandrow już po pierwszym treningu z Legią, ale z Termalicą raczej nie zagra

Ostatnia aktualizacja: 01/03/16 16:21, Komentarzy: 0

0
0
Fot. legia.com

Mihail Aleksandrow, nowy zawodnik Legii, we wtorek przed 10:30 po raz pierwszy wybiegł na boisko boczne przy Łazienkowskiej 3. Dla Bułgara był to debiutancki trening z ''Wojskowymi'' - donosi oficjalna witryna wicemistrzów Polski. 

Chociaż ostatni trening podopiecznych Stanisława Czerczesowa przed meczem z Termalicą został zaplanowany na wtorek, na 10:30, to zawodnicy wybiegli na boisko boczne dziesięć minut wcześniej i cierpliwie czekali na przybycie szkoleniowca. Rosjanin pojawił się na murawie niedługo później i tradycyjnie rozpoczął zajęcia od krótkiej przemowy.

W zajęciach nie brał udziału Kasper Hamalainen, którego występ przeciwko Termalice jest wykluczony. Indywidualnie ćwiczył natomiast Rafał Makowski, wracający do zdrowia po operacji. 

Na konferencji prasowej Czerczesow pytany o to, czy Aleksandrow zagra z beniaminkiem, powiedział: - Bardziej nie, niż tak. Bardzo możliwe, że nie pojedzie z nami do Niecieczy. Dopiero dzisiaj ma pierwszy trening. Potem zobaczymy. Każdy zawodnik musi zapracować na miejsce w drużynie.

Środowy pojedynek rozpocznie się o godzinie 18:00.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela