betclic

Alex Neil: za głupotę trzeba karać

Ostatnia aktualizacja: 28/08/15 14:25, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Mls11, wikicommons

Szkoleniowiec Norwich City Alex Neil uważa, że otwarte okienko transferowe ma wpływ na naruszanie dyscypliny klubowej przez jego zawodników. Trener został zmuszony do ukarania napastnika - Lewisa Grabbana.

Grabban został zawieszony po tym, jak przed środowym meczem w Pucharze Ligi Angielskiej bez zezwolenia opuścił hotel. Zawodnik nie zgodził się na rozpoczęcie meczu na ławce rezerwowych. Norwich pokonało drużynę Rotherham United 2:1.

- Wszystko, co dzieje się w Norwich, znajduje się pod kontrolą moją i właścicieli klubu. To my będziemy dyktować warunki do końca okienka transferowego. Każdy zawodnik będzie robił to, na co mu pozwolę -
powiedział Neil cytowany przez "Sky Sports".

-Tak się teraz dzieje - wszystkim zajmują się agenci oraz różni ludzie, którzy próbują wywierać presję na zawodnikach i naciskać na kluby. Czasami ktoś daje się w to wciągnąć. Lewis zachował się jak głupi chłopak. Jeśli któryś z piłkarzy zrobi coś bez zezwolenia, dotkną go konsekwencje. Zawodnik zaakceptował moją decyzję, nie miał innego wyjścia
- dodał.

Grabban będzie zawieszony do następnego wtorku, kiedy w Anglii zamknie się okienko transferowe. Norwich odrzuciło do tej pory dwie oferty, które za zawodnika złożyła drużyna AFC Bournemouth.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela