W tym roku jest lepszy niż Mbappe i Haaland. Druga młodość napastnika. "To był najlepszy możliwy ruch"
plus

19 May 2023 · 16:30Jakub Olejnik
plus

Niezwykły mecz w Ligue 1! Od 1:4 do 5:4, dwóch graczy z czterema bramkami, kluczowy gol w 100. minucie [WIDEO]

07 May 2023 · 20:14

Czterech kandydatów do zastąpienia Karima Benzemy. Ból głowy Didera Deschampsa

20 Nov 2022 · 07:47

Alexandre Lacazette zmienia klub! Jest oficjalny komunikat

09 Jun 2022 · 11:15

Alexandre Lacazette opuszcza Arsenal. Pora na nowy rozdział w karierze Francuza. "Dziękujemy za wszystko"

03 Jun 2022 · 14:21

Napastnik Arsenalu wybrał nowy klub. Odejście z Premier League jest już przesądzone

02 Jun 2022 · 15:46

Legenda Bayernu, ikona Premier League i inni. Fabiański poszerza grono swoich "ofiar"
plus

25 Apr 2022 · 11:59Dominik Budziński
plus

Napastnik, który nie strzela goli. I w dodatku kręci nosem. Arsenal musi pożegnać się z Lacazettem