betclic

"Alexis jest jednym z najlepszych zawodników na świecie"

Ostatnia aktualizacja: 16/11/16 11:13, Komentarzy: 1

0
1
Fot. CP DC Press / Shutterstock.com

Reprezentacja Chile pokonała u siebie Urugwaj 3:1 w meczu eliminacji mistrzostw świata 2018. Do przerwy był remis 1:1, a o zwycięstwie gospodarzy przesądziły dwa gole Alexisa Sancheza.

- Bardzo mocno cenimy indywidualności, ale uważam, że odrobiliśmy stratę i wygraliśmy dzięki zespołowej pracy. Czasem błyszczą indywidualnie zawodnicy jak Claudio Bravo, Edu Vargas, czy Alexis. Jednak każdy zdaje sobie sprawę z tego, że chcąc wygrywać mecze, to trzeba do tego kolektywu. W tym spotkaniu każdy odegrał swoją rolę - powiedział selekcjoner Juan Antonio Pizzi, cytowany przez oficjalną stronę internetową FIFA.

- Indywidualności mówią same za siebie. Mogę tylko pochwalić Alexisa, ponieważ jest on jednym z najlepszych zawodników na świecie. Wolę jednak podkreślić siłę tej grupy piłkarzy. To ona pozwoliła nam odwrócić ten mecz - podkreślił.

Dublet Sancheza sprawił, ze na liście najlepszych strzelców w historii reprezentacji Chile awansował na drugie miejsce, wyprzedzając Ivana Zamorano. Do prowadzącego Marcelo Salasa brakuje mu jednego trafienia.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
Jano32
Zarejestrowany od: 228 dni
Ilość komentarzy: 266
Oceny: +1392
Kibicuje:
Arsenal Londyn Liverpool FC Leicester City FC Borussia Dortmund AC Milan Polska FC Barcelona
16.11.2016 / 11:47:11
Fajnie że gra w Arsenalu ,i fajnie że kiedyś grał w Barcelonie ,jego styl gry pasuje do takich drużyn ,świetny piłkarz.

Tabela