betclic

Allegri: Awans Bayernu? Zadecydowały detale

Ostatnia aktualizacja: 19/03/16 15:34, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Kaesler Media/Shutterstock

Juventus odpadł z Ligi Mistrzów po porażce w Monachium z Bayernem 2:4 po dogrywce. Massimiliano Alllegri nie załamuje rąk z tego powodu i stara się znaleźć pozytywy w rywalizacji z mistrzami Niemiec.

- Oczywiście obejrzeliśmy to spotkanie jeszcze raz, ponieważ niezależnie od wyniku zawsze staramy się pracować nad naszymi błędami - powiedział Włoch cytowany przez serwis football-italia.net.

- Nie żałuję, żeby stać się wielkim, musisz przejść przez takie właśnie momenty. Żeby wygrać, musisz dobrze sobie radzić, kiedy przyjmujesz ciosy, umieć się oprzeć, a następnie odpowiednio zareagować. Byłoby zbyt łatwo, gdybyśmy byli tylko tym, który wymierza ciosy - wyjaśnił trener Juventusu.

- Rozczarowanie jest czymś zupełnie naturalnym, w szczególności kiedy grasz na takim samym poziomie co Bayern Monachium - przyznał.

- Odpaść z Bayernem? Coś takiego zawsze może się zdarzyć, to był dwumecz, o którym zadecydowały najdrobniejsze szczegóły oraz chwile szczęścia, nie powinno to mieć zatem żadnego wpływu na naszą grę w pozostałej części sezonu - zaznaczył Massimiliano Allegri.

- Powinniśmy być dumni, że odpadliśmy z Bayernem - jedynym z faworytów do wygrania Ligi Mistrzów - dopiero po dwóch remisach i dogrywce. To detale zadecydowały - stwierdził włoski szkoleniowiec.
Źródło: football-italia.net
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!