betclic

Allegri: Chelsea? Nie ma tematu

Ostatnia aktualizacja: 10/02/16 07:26, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Kostas Koutsaftikis / Shutterstock.com

Nie ma tematu - mówi Massimiliano Allegri o przejściu do Chelsea. Włoch jest wymieniany w gronie kandydatów do przejścia "The Blues" z rąk Guusa Hiddinka.

Spekulacje jeszcze podsycił Giovanni Galeone. Doświadczony szkoleniowiec stwierdził, że jego były podopieczny powinien latem przejść do Chelsea.

- Nie mogę ani potwierdzić, ani zaprzeczyć, bo po prostu nie ma takiego tematu. W tej chwili najważniejsze dla mnie jest dokończenie sezonu z Juventusem i zdobycie jakiegoś trofeum - przyznał Allegri.

"Stara Dama" zajmuje drugie miejsce w tabeli Serie A. Po najbliższej kolejce może jednak wskoczyć na pozycję lidera. Juventus w meczu na szczycie podejmie prowadzące w lidze Napoli. Na razie traci do niego dwa punkty.
Źródło: ESPN.co.uk
Dodaj komentarz
Senior
PoprostuM
Zarejestrowany od: 561 dni
Ilość komentarzy: 623
Oceny: -2797
Kibicuje:
Manchester United Juventus Turyn Włochy Polska
11.02.2016 / 05:19:59
/ -10
kiedy przejął schede po Conte wielu było przeciwko, jednak teraz moge stwierdzić , choć też byłem raczej niechętny mu, ze chce by został, odmienił Juve w pewnym sensie i oby współpraca z Juve trwała dopóki, dopóty będzie przynosiła pozytywne efekty
Senior
ocwpremiers69
Zarejestrowany od: 1706 dni
Ilość komentarzy: 427
Oceny: +3741
Kibicuje:
Arsenal Londyn Juventus Turyn Widzew Łódź
10.02.2016 / 11:18:08
wydaje mi się że Juve jest idealny miejscem do pracy dla Allegriego.gdyby w Chelsea miał taki sam słaby początek sezonu jak z Juventusem to już dawno bym mu Roman podziękował za współpracę. CFC to nie jest miejsce pracy na dłuższą metę-bo gdy coś zaczyna iść źle,od razu winą obarcza się trenera

Tabela