betclic

Allegri: Musimy zrobić wszystko, aby zdobyć w Rzymie trzy punkty

Ostatnia aktualizacja: 26/08/16 18:55, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Kaesler Media/Shutterstock

Juventus zagra w sobotę w meczu 2. kolejki Serie A z Lazio w Rzymie. Massimiliano Allegri, szkoleniowiec mistrzów Włoch, spodziewa się trudnego spotkania.

Oba zespoły wygrały swoje pierwsze spotkania w nowym sezonie. - "Biancocelesti" rozpoczęli rozgrywki bardzo mocno, wygrywając z Atalantą w Bergamo, a tam nigdy nie gra się łatwo. Strzelili cztery gole i pokazali bardzo dobre przygotowanie fizyczne. W sobotę ma być bardzo gorąco. Czeka nas ciężki mecz, ale musimy zrobić wszystko, aby wrócić do Turynu z trzema punktami - powiedział Allegri, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową. 

- Lazio to drużyna grająca z kontrataku. Taka gra zdecydowanie odpowiada takim piłkarzom jak Lulić, Felipe Anderson, Kishna, Lombardi, czy Immobile. Oni są bardzo groźni w kontrach. Inzaghi stworzył bardzo silny zespół z utalentowanymi i młodymi zawodnikami. Będą walczyć w tym sezonie o czołową szóstkę - stwierdził szkoleniowiec Juve.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
thefirehunter
Zarejestrowany od: 661 dni
Ilość komentarzy: 3302
Oceny: -6148
Kibicuje:
Real Madryt
26.08.2016 / 19:03:03
Mamy sierpień więc spokojnie.
Kluczowy zawodnik
thefirehunter
Zarejestrowany od: 661 dni
Ilość komentarzy: 3302
Oceny: -6148
Kibicuje:
Real Madryt
26.08.2016 / 19:05:12
Do tego rywale w Serie A są słabi więc nie ma sensu na siłę eksploatować się od samego początku. W ubiegłym sezonie nie trzeba było, dlaczego więc teraz ma być inaczej?

Tabela