betclic

Allegri: Popełniliśmy zbyt wiele błędów

Ostatnia aktualizacja: 19/09/16 09:09, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Kaesler Media / Shutterstock.com

Juventus Turyn przegrał na wyjeździe z Interem Mediolan 1:2 w niedzielnym meczu 4. kolejki włoskiej Serie A. Massimiliano Allegri, trener mistrza Włoch, powiedział, że jego zespół nie pokazał mądrości, kiedy wyszedł na prowadzenie.

- Inter grał dobrze, ale my nie zdołaliśmy utrzymać naszej koncentracji. Traciliśmy zbyt łatwo piłkę i pozwalaliśmy im często wyprowadzać kontrataki. Rywale stwarzali sobie sytuacje. Kiedy objęliśmy prowadzenie, powinniśmy pokazać naszą mądrość, aby wrócić do siebie z trzema punktami - powiedział Allegri, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Naszym problemem było to, że popełniliśmy zbyt wiele błędów. Za bardzo się spieszyliśmy, a powinniśmy lepiej kontrolować piłkę - podkreślił szkoleniowiec "Bianconerich".

- Przed nami teraz seria ważnych meczów. Musimy wrócić na zwycięską drogę. Trzeba jednak pamiętać, aby robić swoje na murawie, jeśli chcemy osiągać dobre wyniki. Ta porażka nie jest tragedią. Może być zbawienna, jeśli zareagujemy po niej w wystarczająco dojrzały sposób - zakończył Allegri.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
PoprostuM
Zarejestrowany od: 560 dni
Ilość komentarzy: 621
Oceny: -2820
Kibicuje:
Manchester United Juventus Turyn Włochy Polska
19.09.2016 / 17:09:53
/ -14
co racja to racja ale wogóle nie rozumiem jaj można było wyjść na seville ultradefensywnie a na inter umiarkowanie , i czemu nie gra pjaca

Tabela