betclic

Allegri: Powtórzyć sukcesy będzie trudno

Ostatnia aktualizacja: 14/09/15 16:41, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Kostas Koutsaftikis / Shutterstock.com

Massimiliano Allegri, opiekun Juventusu Turyn, zdaje sobie sprawę z wyzwań, jakie stoją przed jego drużyną w rozpoczętych niedawno rozgrywkach. 

- Powtórzenie takiego sezonu, jaki przydarzył się nam ostatnio, zawsze jest niezwykle trudne. Dlatego zdecydowaliśmy się, że to czas na zmiany. Poza tym Tevez chciał wrócić do Argentyny. Vidal i Pirlo także pragnęli nowych wyzwań - zdradził przyczynę przebudowy drużyny.

- Mamy młodych, utalentowanych piłkarzy. Teraz musimy popracować nad ich rozwojem - dodał.

- Mandzukić strzela wszędzie tam, gdzie gra, więc oczekuję po nim wielkich rzeczy. Dybala jest dużo mniej doświadczony, ale radził sobie świetnie w Palermo. Musi znaleźć porozumienie z pozostałymi napastnikami, razem z Moratą i Zazą mogą być kluczowi - ocenił potencjał swojej ofensywy.

- Co do Pogby, powinien postawić sobie poprzeczkę jeszcze wyżej niż w zeszłym roku. Jest młody, ma ogromny potencjał dla rozwoju. Przyjął wyzwanie, jakim jest koszulka z numerem 10. Jest jednym z topowych pomocników we współczesnej piłce, ale może stać się tym absolutnie najlepszym - zakończył Allegri.
Źródło: forzaitalianfootball.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela