betclic

Trener Juve: Teraz liczy się tylko liga

Ostatnia aktualizacja: 27/11/16 09:46, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Kaesler Media / Shutterstock.com

Juventus Turyn zagra na wyjeździe z Genoa CFC w niedzielnym meczu 14. kolejki włoskiej Serie A. Massimiliano Allegri, trener mistrzów Włoch, powiedział, że o wygraną nie będzie łatwo.

- Musimy zdawać sobie sprawę, że od teraz do marca nasza koncentracja będzie w pełni poświęcona na Serie A. Nawet tylko przed świętami czeka nas seria kluczowych gier. Nie licząc meczu z Dinamem Zagrzeb, czyli starcia, w którym możemy zapewnić sobie zapewnić sobie pierwsze miejsce w grupie, to teraz liczy się tylko liga. Nie wolno nam stracić z oczu naszych krajowych celów - powiedział Allegri, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Zaczynamy od niedzielnego meczu z Genuą, przed nami cztery testy, a następnie Superpuchar z Milanem. Uważam, że nasze wyniki w nich będą miały duże znaczenie w drodze po Scudetto. W poprzednim sezonie na tym etapie rozgrywek byliśmy 12-13 punktów za liderami. Byłoby błędem więc skreślać tak szybko zespoły Romy i Napoli - podkreślił szkoleniowiec „Bianconerich”.

Jak ocenia najbliższego rywala? - Zawsze trudno się gra na ich stadionie i nie jest łatwo osiągnąć tam dobry wynik. Musimy być w naszej najlepszej dyspozycji przez 95 minut. Genoa nigdy nie oddaje niczego za darmo - zaznaczył.

Jego podopieczni są liderem tabeli z 33 punktami na koncie. Cztery straty do nich ma AC Milan, który pokonał w sobotę Empoli FC 4:1.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela