Allegri: Z radością udamy się na przerwę reprezentacyjną

Kaesler Media / Shutterstock.com
Juventus Turyn pokonał na wyjeździe Empoli 3:0 w niedzielnym meczu włoskiej Serie A. Massimiliano Allegri, trener "Starej Damy", cieszy się, że jego zespół gra coraz lepiej

Mogliśmy objąć prowadzenie w pierwszej połowie. Empoli twardo nas naciskało i kilka razy straciliśmy piłkę, pozwalając im wyprowadzić kontrę. Musimy być bardziej skoncentrowani, ponieważ w takich meczach rywale mogą zdobyć bramkę tylko po kontrze lub stałym fragmencie gry

- Po przerwie objęliśmy prowadzenie i wtedy wszystko było dla nas znacznie łatwiejsze. To był dobry występ zawodników. Wiemy, że gramy coraz lepiej i możemy z radością udać się na przerwę na mecze reprezentacji przed nadchodzącym wielkim miesiącem

Czekają nas mecze, które zdecydują o naszym awansie do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. W lidze czekają nas natomiast pojedynki z AC Milanem i Napoli