betclic

Allegri: Zagraliśmy dobre spotkanie

Ostatnia aktualizacja: 01/10/15 10:05, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Juve2015, wikicommons

Bez większych niespodzianek zakończyło się spotkanie 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów w grupie D, w którym Juventus Turyn pokonał na własnym stadionie Sevillę FC 2:0. Opiekun Starej Damy, Massimiliano Allegri był zadowolony z gry swoich podopiecznych.

- Zagraliśmy dobre spotkanie, zarówno pod względem taktycznym, technicznym czy defensywnym. Wystąpiliśmy z bardzo młodą formacją ofensywną, która ma niewielkie doświadczenie w rozgrywkach na arenie międzynarodowej - mówił na pomeczowej konferencji prasowej Allegri.

Opiekun Starej Damy nie zapomniał o skomplementowaniu rywala: - Sevilla to dobra drużyna, która jest groźna w ataku, jednak kiedy nasz zespół ciężko pracuje, każdy poświęca się dla wspólnego dobra, idzie nam bardzo dobrze - zauważył trener.

- Przeciwko Napoli zawiodły przede wszystkim błędy techniczne, po których byliśmy narażeni na kontrataki, ale i tak do samego końca walczyliśmy o remis. Jeśli długo utrzymujesz się przy piłce, to jest o wiele łatwiej atakować i bronić. Nadal mamy dużo do poprawy w tym aspekcie, ale idzie ku lepszemu - podsumował.

Liderem po dwóch seriach gier jest Juventus. Drugie miejsce zajmuje Sevilla, natomiast na najniższym stopniu podium plasuje się Manchester City.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!