betclic

Allegri: Zły okres jest już za nami

Ostatnia aktualizacja: 27/10/15 22:04, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Kostas Koutsaftikis/Shutterstock

Szkoleniowiec Juventusu Massimiliano Allegri na konferencji prasowej przed meczem z Sassuolo zapewniał, że jego podopieczni skupiają się tylko na najbliższym rywalu i nie wybiegają myślami w przyszłość. Zdaniem trenera takie podejście się sprawdza.

- Najpierw musimy spróbować wygrać z Sassuolo, a dopiero potem możemy myśleć o sobotnich derbach. W dość krótkim odstępie czasu mamy do rozegrania ważne mecze w Serie A oraz w Lidze Mistrzów, które będą wiążące w kontekście dalszej rywalizacji w obu rozgrywkach - przekonuje Allegri.

- Musimy być w pełni zmotywowani i postarać się, by za jakiś czas zmienić nieco układ tabeli w Serie A. Nasi rywale mają na swoim koncie 15 punktów i są zespołem z dużymi umiejętnościami i sporym potencjałem - zaznaczył opiekun Starej Damy.

A jak Allegri ocenił swoich podopiecznych? - Zespół ciągle zalicza progres, zarówno jeśli chodzi czytanie gry, wybór odpowiedniego momentu do ataku, jak i grę w defensywie. Jestem bardzo zadowolony ze składu, który mam obecnie do swojej dyspozycji. Ten sezon w naszym wykonaniu nie jest najlepszy. Zaczęliśmy go źle i po drodze dodatkowo przytrafiły się kontuzje. Na szczęście ten zły okres już za nami i wszystko powoli wraca do normy - podsumowuje szkoleniowiec włoskiej ekipy.

Juventus zmierzy się z Sassuolo w środę.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela