betclic

Allegri: Zwycięstwo jest naszym obowiązkiem

Ostatnia aktualizacja: 19/02/16 17:08, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Kaesler Media/Shutterstock

Juventus zmierzy się w piątek z Bologna FC w ramach 26. kolejki Serie A. Trener "Starej Damy", Massimiliano Allegri, przyznał przed spotkaniem, że jego drużyna zadowoli się wyłącznie zwycięstwem.

- Skupiamy się na najbliższym starciu z Bologną, które jest dla nas kluczowe. Jeśli wygramy, będziemy czekać na wynik poniedziałkowego meczu Napoli, mając nad nim cztery punkty przewagi - powiedział Włoch cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu.

- Musimy zagrać inteligentnie, ponieważ nasi rywale radzą sobie bardzo dobrze. Pokonali Napoli i Milan, zgarnęli również trzy punkty w spotkaniu z Sampdorią. Mają umiejętności i są dobrze zorganizowani. Roberto Donadoni wykonał kawał świetnej roboty - dodał.

- Bologna nie ma nic do stracenia. Do każdego spotkania podchodzi z wielkim entuzjazmem, więc na pewno nie będzie nam łatwo. Zwycięstwo jest naszym obowiązkiem, ponieważ musimy utrzymać prowadzenie w tabeli. Nie możemy sobie pozwolić na niewłaściwe podejście - podsumował.

"Stara Dama" zajmuje pierwsze miejsce w Serie A, posiadając punkt przewagi nad SSC Napoli. Początek piątkowej rywalizacji zaplanowano na godz. 20:45.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela